Sesja Ślubna Monika & Mateusz

Sesja Ślubna Monika & Mateusz

wybrane
Sesja Narzeczeńska
Reportaż Ślubny
wybrane
Sesja Ślubna

Ostatni rozdział ich historii

Wracając w myślach do świeżych wspomnień bajkowego ślubu i wesela Moniki i Mateusza, zrealizowałem ostatni rozdział ich pięknej historii czyli sesję ślubną. Zdjęcia robiły się same, wszak sprzyjała pogoda, otoczenie oraz sami zainteresowani. Jak zwykle wyłożyli swe gorące serca i podali mi na tacy, a moją rolą było jedynie wciskać spust migawki.

Pierwsza część sesji: Wyspa Daliowa we Wrocławiu
Druga część sesji: Park Południowy Wrocław

Na początek zawitaliśmy na wyspę Daliową znajdującą się w ścisłym centrum Wrocławia. Tam zrobiliśmy kilka pięknych zdjęć, które widnieją poniżej.

Była wyspa, czas na park

Jakoś w tym roku tak się utarło, że sporo sesji ślubnych i narzeczeńskich zrobiłem właśnie w parkach. I tym razem nie było inaczej.

Drugą część sesji zatem przeprowadziłem w Parku Południowym we Wrocławiu. To kontynuacja wspaniałych zdjęć, zresztą sami zobaczcie.

Dotarliśmy do końca

To już koniec tej romantycznej opowieści. Przeybliśmy wraz z Moniką i Mateuszem przez ślubny komplet począwszy od narzeczeńskich całusów, aż po tę publikację sesji ślubnej. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy i dopowiemy tę historię w trochę innym wydaniu.

You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.