Sesja Ślubna Martyna & Wojtek

17 sierpnia 2020

SESJA ŚLUBNA
MARTYNA & WOJTEK

wybrane
Sesja Narzeczeńska
wybrane
Reportaż Ślubny
wybrane
Sesja Ślubna

Ostatni taniec po Praskich ulicach

Kolejny słoneczny i ciepły dzień sierpnia zwiastował dobre zdjęcia. I w sumie tak też było. Przed nami do realizacji pozostała sesja ślubna. Było kilka pomysłów gdzie w ogóle ją zrobić. Takim konikiem miał być wodospad w Karpaczu. Mieliśmy już ustalony dzień, godzinę. Wszystko dograne co do klatki. Dobra organizacja była istotna, ponieważ Martyna i Wojtek za kilka dni mieli wracać do Anglii. Niestety nasze plany pokrzyżowała pogoda. Deszcz i burze uniemożliwiały realizację sesji w górzystym terenie. Padł na nas blady strach, że nie uda nam się zrobić tych zdjęć. Wyprawa do Anglii nie była dla nas możliwa, my sami również dzień po zaplanowanej dacie sesji, wracaliśmy do Niemiec. I wtedy rozpoczęło się poszukiwanie miejsca, gdzie możemy taką sesję zrobić. Nie dość, że problemem był czas, to jeszcze ograniczenia pandemiczne, które musieliśmy wziąć pod uwagę przy wyborze miejsca.

Miejsce sesji: Praga

I w końcu wpadliśmy na pomysł, by udać się do naszych sąsiadów, a dokładniej do ich stolicy, czyli do Pragi. Zarówno my, jak i Martyna z Wojtkiem mieliśmy około 200 km drogi, czyli po równo, to jeszcze wtedy Czechy nie miały zbyt wielu zachorowań na koronawirusa, co umożliwiało swobodny przejazd przez ich kraj. Zaplanowaliśmy zatem każdy szczegół włącznie z trasą podróży po najważniejszych miejscach. Co nie jest sprawą łatwą, bo to duże miasto. Ostatecznie zagrała para, pogoda i piękna Praga. Wszystko to znajdziecie na poniższych zdjęciach.

To była piękna historia

I tutaj rozstajemy się z Martyną i Wojtkiem. Było nam niezmiernie miło ich poznać i uczestniczyć w ich najważniejszych chwilach w życiu. To ważny moment, który zasługiwał na dobrą opowieść.

You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.