Sesja Narzeczeńska Weronika & Paweł

Sesja Narzeczeńska Weronika & Paweł

wybrane
Sesja Narzeczeńska
Reportaż ślubny
Reportaż Ślubny
Sesja Ślubna
Sesja Ślubna

Wyruszamy w podróż po ślubnych wybojach

W 2020 roku, a zwłaszcza w pierwszej jego połowie organizowanie ślubu to nie lada wyzwanie. Pandemia koronawirusa skutecznie uniemożliwiła realizacje założeń jakie pary młode stawiały jeszcze w 2019 roku. Taką parą jest między innymi Weronika i Paweł, którzy pierwotnie mieli wziąć ślub 06.06, czyli piękna i zarazem łatwa do zapamiętania data.

Niestety przez bardzo długi czas organizacja wesel była zabroniona, a później mocno ograniczona. Dopiero właśnie od 6 czerwca była możliwość zrobienia wesela w prawie normalnych warunkach. Niestety nie każdy był na tyle wytrzymały nerwowo, żeby czekać, aż do dnia „zero” z decyzją czy ślub się odbędzie czy nie. Lepiej było przenieść ślub na jesień lub na przyszły rok. Bezpieczniej i mniej stresu. 

I tak właśnie zrobili Weronika z Pawłem. Ich ślub przenieśli na 10.10, notabene równie piękna data. I trzeba im przyznać, że wykazali się dużą wytrwałością, bo ich celem było zachowanie wszystkich usługodawców jakich mieli na 6 czerwca. Nie było łatwo, ale się udało i chwała dla nich. Dzięki temu będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w ich najważniejszym dniu w życiu.

Miejsce sesji: Park Cytadela Poznań

Skoro do ślubu jeszcze kawałem to postanowiliśmy zrobić sesję narzeczeńską. Pod koniec czerwca spotkaliśmy się w Poznaniu, a dokładniej w Parku Cytadela gdzie dookoła roiło się od kwiatów. To idealne warunki na takie zdjęcia. Trzeba im przyznać, że wyszli naprawdę uroczo. Zobaczcie sami.

Jedziemy dalej!

Jak widać sesja narzeczeńska była udana, a zdjęcia są wyśmienite. Teraz czekamy na ich ślub, już nie możemy doczekać się tych emocji. Do zobaczenia kochani.

You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.