Reportaż Ślubny Natalii & Jirko

Reportaż Ślubny Natalii & Jirko

wybrane
Sesja Narzeczeńska
wybrane
Reportaż Ślubny

Czas wyjść za mąż i za żon!

W końcu przyszedł dzień ślubu tych dwojga. Natalia i Jirko mają za sobą już dość gorącą i udaną sesję narzeczeńską, a teraz staną ramie w ramie w Urzędzie Stanu Cywilnego by powiedzieć sobie „Tak”.

Ceremonia Ślubna: Standesamt (Urząd Stanu Cywilneg) w Roding
Wesele: Restauracja D`Wasserwirtschaft w Cham

Ale za nim przejdziemy do zakładania obrączek, zobaczmy najpierw jak wyglądały przygotowania.

Pan Młody już czeka!

Kiedy Natalia jeszcze się ubierała, Jirko już był w drodze do urzędu gdzie miał na nią zaczekać.

W końcu i Natalia się zebrała i mogliśmy udać się na spotkanie z przyszłym mężem oraz przybyłymi gośćmi. Nie obyło się bez problemów, ponieważ nikt nie wytłumaczył gdzie dokładnie znajduje się Urząd Stanu Cywilnego.

Po chwili nerwów i kilku telefonach udało się trafić na miejsce. Ceremonię czas zacząć moi mili.

Muzyka czeka!

Przysięgi złożone, obrączki założone, można udać się na wesele. Już razem, jednym samochodem co minimalizuje możliwość zgubienia drogi. 

Na miejscu już czekała lokalna orkiestra, która przywitała młodych skoczną bawarską nutą. Na tym weselu działo się tak dużo, że i jedna strona www to za mało by zmieścić wszystkie atrakcje. Wybrałem dla was te najlepsze.

Pora odpocząć

Na zegarach wybiła 1:00. Czas powoli zbierać się do domu, tak moim mili, w niemczech mamy trochę inne zwyczaje. Mimo, że wesele nie trwało do białego rana, to i tak działo się naprawdę dużo. Moc wrażeń zmorzył już wszystkich, a parze młodej należy się chwila odpoczynku, no i chwila dla siebie. My też już się zwijamy, to koniec tej transgranicznej historii o wielkiej miłości.

You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.