Reportaż Ślubny Monika & Mateusz

Reportaż Ślubny Monika & Mateusz

wybrane
Sesja Narzeczeńska
Reportaż Ślubny
wybrane
Sesja Ślubna

Krótka historia dwojga ludzi

Chciałbym wam opowiedzieć historię jednego z najważniejszych dni w życiu dobrze wam znanych dwojga ludzi, Moniki i Mateusza.

Ceremonia Ślubna: Parafia rzymskokatolicka pw św. Małgorzaty w Gajkowie
Wesele: Hotel Premium Jasek

To była zwariowana doba, choć sam przebywałem z nimi około 15 godzin, to czułem ich stres, miłość, radość i szczęście. To chyba najbardziej powszechne elementy każdego ślubnego dnia.

Przejdźmy do sedna zaczynając od przygotowań. Na początek Mateusza garnituru wkładanie.

Panna młoda 

Jak widać u Mateusza było elegancko i schludnie, ale i interesująco.

Ale myślę, że o Mateuszu wystarczy. Czas przejść do wisienki na torcie tego dnia, czyli do przyszłej Panny Młodej. Monikę zastałem w trakcie makijażu.

First Look

W tych wszystkich przygotowaniach dbamy o to, żeby pierwsze wrażenie było jak najlepsze. I tym razem nie było inaczej. Monika zrobiła piorunujące pierwsze wrażenie na Mateuszu oraz zgromadzonej rodzinie.

Zaraz potem przeszliśmy do błogosławieństwa. I tutaj pierwsze skrzypce grali rodzicie oraz dziadkowie. Sami zobaczcie jak to wyglądało.

Udajmy się na ceremonię

Jak już mamy za sobą przygotowania oraz błogosławieństwo, czas przejść do najważniejszej części tego dnia, do ceremonii.

Sakramentalne tak Monika i Mateusz powiedzieli sobie w obecności najbliższych oraz przyjaciół w Parafii rzymskokatolickiej pw św. Małgorzaty w rodzinnej wsi Moniki, Gajkowie.

Czas udać się na wesele

Sakramentalne tak mamy za sobą, czas więc udać się na wesele. Przed nami już tylko tańce, hulanki, swawole. Czekał na nas więc pierwszy taniec, tort czy oczepiny. Było naprawdę wesoło.

To jeszcze nie koniec

Dotarliśmy do końca tej opowieści. Oczywiście mam tutaj na myśli opowieść ślubno-weselną. Do zrealizowania pozostała jeszcze sesja ślubna. Nie pozostaje mi nic więcej jak zaprosić was do oczekiwania na kolejne zdjęcia z tej niebywałej historii dwojga ludzi.

You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.