Reportaż Ślubny Aniela & Dawid

Reportaż Ślubny Aniela & Dawid

wybrane
Reportaż Ślubny
Sesja Ślubna

Krótka historia dwojga ludzi

Zaczynając trochę od końca, mogę powiedzieć, że było pięknie. A teraz do rzeczy. W pierwszy weekend lipca udałem się na reportaż do Białegostoku. Sama ceremonia miała miejsce w Kościele Rzymskokatolickim pw. Świętej Trójcy w Juchnowcu Kościelnym. Były motocykle, był zabytkowy samochód, a samo wesele obfitowała w radosne tańce. Wrażeń było, aż nadto, więc trudno się dziwić, że reportaż zaliczam do bardzo udanych.

Ceremonia: Kościół Rzymskokatolicki pw. Świętej Trójcy w Juchnowcu Kościelnym
Wesele: Korona Park w Klewinowie

Zacznijmy od przygotowań na których było dużo stresu, pudru i pięknych ubrań. Na początku udałem się do Dawida by sprawdzić jak mu idzie. W dalszej części wróciłem do Anieli by towarzyszyć jej przygotowaniom.

Czas się spotkać

Po przygotowaniach nadeszła pora na spotkanie dwojga zakochanych. Dawid udał się do swej przyszłej żony samochodem w stylu retro. 

Udajmy się na ceremonię

Pobłogosławieni i przygotowani w końcu mogą pojechać do kościoła na ceremonię.

Całość miała miejsce w małym i klimatycznym kościele pw. Świętej Trójcy w Juchnowcu Kościelnym.

Związek małżeński został zawarty

Najbardziej stresujący moment już za Anielą i Dawidem. Teraz na spokojnie mogą udać się na wesele gdzie będą mogli bawić się do białego rana.

Ta droga jak w przypadku tej do kościoła, również minie spokojnie, dzięki kawalkadzie motocykli od początku towarzyszącej całej historii.

Ślubna część historii Anieli i Dawida za nami

Było głośno, hucznie jak nigdzie i romantycznie. Teraz młodzi mogą udać się na zasłużony odpoczynek, aby przygotować się na sesję ślubną.

You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.