Reportaż Ślubny Agata & Piotr

Reportaż Ślubny Agata & Piotr

wybrane
Reportaż Ślubny

Tak daleko, a tak blisko!

W czasach kiedy wielu z nas przebywa za granicą, każdy powrót do kraju to swoiste święto. Nie inaczej jest, a nawet bardziej jak zjazdowi do ojczyzny towarzyszy powód jakim jest własny ślub. Agata i Piotr przyjechali do Płocka zawrzeć związek małżeński. W przepięknych okolicznościach natury na otwartej przestrzeni ogrodu Sali Bankietowej Amore, były łzy, radość i wzruszenie.

Ceremonia Ślubna i Wesele: Centrum Bankietowe Amore w Płocku
DJ & Wodzirej: DEJW – Dj. Wodzirej

A wszystko zaczęło się od fryzury, jak zawsze zresztą. Panna Młoda musiała w końcu wyglądać olśniewająco, więc ekspert od włosów był niezbędny. Zresztą nie tylko włosom się dostało, makijaż to przecież równie ważny element przygotowań do ślubu. I tylko Piotr spokojnie i bez nerwów zakłada swoją koszulę w przytulnym pokoju hotelowym. Zobaczcie jak to wyglądało.

Komu w drogę, temu obrączka!

Skoro jesteśmy już ubrani i gotowi, a goście czekają, to chyba czas udać się na ceremonię.

A że daleko nie było, to można przejść się piechotą. Piotr już czeka, a Agata w towarzystwie swojego taty, dostojnie kroczy w jego kierunku. Tutaj też były łzy, i nie tylko.

Bawmy się!

Najważniejszy stres za nami, zatem czas przejść do zabawy. Jak w przypadku ceremonii, tak i na wesele młodzi mogą śmiało się przejść.

Przywitani chlebem i solą, w końcu będą mogli się zabawić. Jeszcze tylko pierwszy taniec, ale jak widać po zdjęciach nie było to dla nich problemem. Na koniec dnia jeszcze krótka mini sesja i bawimy się dalej, do białego rana.

Czas wracać

To już koniec tej pięknej historii. Młodzi zaobrączkowani mogą wracać do codziennych zajęć. Taki wypad zapewne dobrze robi, kiedy jest się ciągle z dala od domu. My życzymy młodym wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia, oby im się!

You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.