Opinie

Roxana i Darek

"Reportaż ślubny przepiękny! Atmosfera przecudowna! Genialna para i genialni fotografowie! Braliśmy 'w ciemno', bez polecenia, z nożem na gardle, gdyż w ostatniej chwili wysypał nam się poprzedni fotograf i teraz dopiero wiemy, że warto było się trochę postresować, by poznać tak przemiłych i przeuroczych ludzi- Paulinę i Norberta! Będziemy polecać, ba- już polecamy, gdy w gronie znajomych zaczyna się temat zdjęć! Dla nas są bezkonkurencyjni, a atmosfera i nastawienie wraz z poczuciem humoru emanuje w każdej sekundzie pstrykniętego zdjęcia."

Karolina i Adrian

"Najlepsi fotografowie na świecie! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Współpraca z nimi to czysta przyjemność, a zdjęcia są zachwycające."

Aneta i Dawid

"Paulina i Norbert realizowali dla nas reportaż ślubny i sesję w plenerze. W czasie przygotowań do ślubu była świetna atmosfera, są też zabawne ujęcia. Na ślubie byli prawie niezauważalni, a jednak wszystko jest uwiecznione. Sesja również odbyła się w świetnej atmosferze. Zdjęcia są super, piękne, naturalne ujęcia - wszyscy się zachwycają. Szybka, terminowa realizacja. Pomimo odległości świetny kontakt, wszystko ustalone i załatwione bez problemów. Nie mogliśmy wybrać lepszego teamu!"

Weronika i Paweł

"Przepiękne zdjęcia! a poza tym fotografowie zarażają swoim optymizmem mimo iż są niewidoczni podczas reportażu, nie rozpraszają, bardzo profesjonalni, umieją uchwycić ulotne momenty, szybka realizacja :) polecam na 1000000%!"