Oferta Ślubna

Oferta Ślubna

Poznaj paletę naszych usług

wybrane
Fotografia Ślubna
wybrane
Fotografia + Wideofilmowanie
wybrane
Standesamt + Plener
(tylko Bawaria, Niemcy)
wybrane
Sesje Plenerowe
w Polsce i za granicą

Elastyczna oferta

Przygotowaliśmy dla was ofertę na rok 2021. Mamy dla was trzy pakiety podstawowe fotografii ślubnej, oraz specjalny Foto + Wideo. Do tego jako usługi dodatkowe możecie zamówić u nas sesję narzeczeńską, ślubną czy w wybranym rejonie relację z małego ślubu cywilnego.

OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ 2021/22

Fotografia to nie wszystko

Od sezonu 2021 będziemy również realizować zlecenia Foto + Wideo. W pakiecie tym znajdzie się jeden fotograf oraz jeden operator kamery. Aktualnie przygotowujemy infrastrukturę sprzętową oraz programową to zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług. Już teraz możesz zarezerwować nasz nowy pakiet, by uwiecznić swój ślub jeszcze lepiej.

OFERTA SPECJALNA NA 2021 ROK

Zaklep swój termin

Pakiet fotografii oraz wideofilmowania ślubnego jest ofertą specjalną i ilość terminów na rok 2021 jest ograniczona. Dlatego już dzisiaj wypełnij poniższy formularz i zaklep swój termin.

Ważne

Powyższy pakiet to nowość w naszych usługach. Dlatego nie mamy możliwości przedstawienia wam jakichkolwiek realizacji. Pierwsze filmy będziemy tworzyć w tym roku, a co za tym idzie, dopiero pod jego koniec będziemy wstanie pochwalić się efektami.

Biorąc udział w tej usłudze musisz pamiętać, że nie gwarantujemy żadnej jakości wykonania opartej na poprzednich realizacjach. Natomiast możemy zagwarantować, że zrealizujemy materiał w podobnej stylistyce co zdjęcia.

Standesamt + Plener ślubny

Nie każdy ślub musi być wielką fetą, ale każdy ślub zasługuje na odpowiednią pamiątkę. Dlatego przygotowaliśmy specjalny pakiet dla par zamieszkałych na terenie Niemieckiej Bawarii, które mają zamiar wziąć tylko ślub w Standesamt (Niemiecki Urząd Stanu Cywilnego). Specjalnie ułożony pakiet pozwoli wam na zapamiętanie tych chwil nie tylko w swej głowie, ale również na zdjęciach. W skład pakietu wchodzi relacja ze Standesamt oraz krótka, godzinna sesja plenerowa.

Każdy ślub zasługuję na pamiątkę!

Rezerwacja terminu

Zarezerwuj swój termin już dziś. Pakiet Standesamt wraz z plenerem ślubnym to idealne rozwiązanie na małe ceremonie ślubne. Pamiętaj, pakiet dotyczy tylko i wyłacznie realizacji reportażu na terenie regionu Bawaria w Niemczech.

Plenery Ślubne

W Polsce i za granicą

Sesje Plenerowe

* Koszty poniesione z tytułu dojazdu na miejsce sesji, wejściówek lub opłat wynikających z chęci przeprowadzenia sesji w ciekawych i znanych miejscach oraz koszt minimum jednego posiłku na miejscu.

Rezerwacja terminu

Sesje plenerowe to osobny pakiet nie związany z reportażem ślubnym. W ramach pakietów służymy pomocą w doborze miejsca oraz rodzaju sesji. W przypadku sesji zagranicznej naszym dodatkowym atutem jest znajomość języka niemieckiego oraz włoskiego. Dzięki temu możemy zrealizować bez żadnego problemu plener na przykład w Austryjackich Alpach.

W pakiecie sesji zagranicznej do ceny nie jest doliczony dojazd, ponieważ jego wysokość jest zależna od tego gdzie zaplanujemy taką sesję. Koszty dojazdu para pokrywa we własnym zakresie, oraz jest zobowiązana do pokrycia naszych kosztów dojazdu, które z racji iż mieszkamy na Bawarii w Niemczech, będą się różniły od tych poniesionych w przypadku wyjazdu z Polski.

Formularz kontaktowy

Zapytaj o dowolny pakiet

You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.