O nas

O nas

Poznaj nas

P

aulina i

N

orbert

P&N Photography

Cześć, witają was Paulina i Norbert. Jesteśmy fotografami ślubnymi bo to główna gałąź naszej fotograficznej działalności. Reportaze ślubne, sesje ślubne czy sesje narzeczeńskie to w sezonie nasz chleb powszedni. Ale nie tylko śluby nam w głowie. Zajmujemy się też fotografią plenerową i studyjną. Robimy zdjęcia rodzinom, dzieciom, realizujemy też sesje portretowe, ciążowe, noworodkowe, a także zdarzyło nam się robić zdjęcia pieskom. Innymi słowy nasz wachlarz usług jest prawie nieograniczony.

Nasza historia

Wszystko zaczęło się w 2011 roku, to wtedy jeszcze sam zacząłem robić sesję portretowe. Nie wiele później bo już w następnym roku dołączyła do mnie Paulina. I tak przez kilka lat tworzyliśmy wówczas jeszcze własne portfolia. W 2017 roku zdecydowaliśmy się na połączenie sił i stworzenie całkowicie nowej marki. Długa zastanawialiśmy się jak ma sie nazywać wówczas jeszcze tylko nasza strona na facebooku. Padło na połączenie dwóch pierwszych liter naszych imion. I tak powstało P&N Photography.

nA CO ZWRACAMY UWAGĘ

Naszym głównym celem jest kolor. W końcu to kolor definiuje to jak wygląda zdjęcie. To kolor sprawia i wprawia w zachwyt oglądających dany obraz. W dobie nowych technologii jest to zarówno jeszcze prostrze jak i jeszcze trudniejsze. Mnogość wyświetlaczy oraz ich często indywidualny sposób wyświetlania koloru sprawia, że stale musimy się mieć na baczności. Dlatego też regularnie kalibrujemy oraz testujemy nasz monitor, profilujemy nasze aparaty i tworzymy do nich presety. A najbardziej dbamy o światło, bo to światło jest punktem wyjścia do dobrego koloru, a co za tym idzie dobrego zdjęcia.

Nasze priorytety

Dążymy do perfekcji mając jednocześnie świadomość, że nigdy do niej nie dotrzemy, ale samo dążenie powoduje rozwój, a tego oczekujemy po naszej pracy. Przy reportażach ślubnych czy sesjach zawsze staramy się osiągnąć najwyższy możliwy poziom. Stale też rozwijamy się pochłaniając wiedzę innych na przeróżnych warsztatach czy kursach fotografii. Nigdy nie stoimy w miejscu, ciągle dążymy co celu.

You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.