FAQ

FAQ

Poznaj odpowiedzi
na nurtujące Cię pytania

Reportaże Ślubne

Skontaktuj się z nami. Nie prowadzimy żadnego internetowego kalendarza, dlatego najprostrzą metodą jest kontakt z nami. Zawsze staramy się odpisać maksymalnie w 24h, a nasza średnia to 6h.

Podstawową ofertę ślubną znajdziecie w zakładce Fotografujemy / Reportaże Ślubne / Oferta Ślubna lub klikając poprostu w ten link: Oferta Ślubna.

Istnieje też możliwość skonstruowania indywidualnej oferty ślubnej. Wówczas prosimy o kontakt poprzez standardowy formularz kontaktowy, a w opisie prosimy napisać czego dokładnie Państwo oczekują.

To zależy od terminu, miejsca oraz zapotrzebowania, ale z reguły jest jeden. Natomiast istnieje możliwość duetu na życzenie klienta.

Nie, jesteśmy fotografami i tak jak dbamy o wygląd naszego portfolio, tak samo dbamy o jakość zdjęć jakie otrzymuje nasz klient. Nie jest chyba żadną tajemnicą, że zdjęcia surowe nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. Dopiero poddane procesowi obróbki graficznej oraz profilowania samego aparatu, dają oczekiwany efekt kńcowy.

W reportażu ślubnym rozróżniamy dwa terminy realizacji, pierwszy to ten w którym na życzenie pary oddajemy zdjęcia w formie cyfrowej w ciągu dwóch tygodnii od daty ślubu lub daty sesji ślubnej, oraz drugi, finalny w którym oddajemy wszystkie materiały objęte umową w ciągu  60 dni od daty ostatniego wydarzenia, którym może być zarówno dzień ślubu jak i dzień sesji ślubnej.

Aktualnie do każdego reportażu w którym jest album ślubny, oddajemy format A4 poziomo czyli 21×30 cm.

Nie dodajemy do pakietów odbitek. Natomiast każdy otrzymuje zdjęcia w formie cyfrowej przystosowane do druku co ułatwia zamówienie takich odbitek.

Każda para otrzymuje od nas zdjęcia w formie cyfrowej w dwóch w dwóch formatach, HD Facebook (1500px) do publikacji na portalach społecznościowych oraz w 4K do swobodnego oglądania zdjęć na telewizorach.

Mamy doświadczenie w publikacji zdjęć w internecie. Przez ostatnie kilka lat opublikowaliśmy ich kilkaset. Próbowaliśmy różnych ustawień również tych zalecanych przez Facebook. Ale najlepsze efekty za każdym razem dawała rozdzielczość 1500px na dłuższym boku. To wielkość zdjęcia odpowiednia dla każdego formatu ekranu na którym jest wyświetlane.

Sesje studyjne

Aktualnie mieszkamy w miejscowości Roding (93426) niedaleko Cham na Bawarii w Niemczech. I to tutaj realizujemy właśnie sesje studyjne.

To zależy od tego jaka to ma być sesja. Jeżeli chodzi o sesje portretowe to te trwają z reguły około 30-45 minut. Natomiast jeżeli chodzi o sesje rodzinne lub okolicznościowe to ten czas może wydłużyć się do godziny.

Naturalnie wszystko zależy od wybranego pakietu. Ale z reguły prawie każdy pakiet sesji indywidualnej studyjnej ma w sobie zawarte odbitki.

You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.